Обращаем Ваше внимание, что для улучшения сервисов, которые предоставляются веб-сайтом, данный веб-сайт использует cookies.
Пожалуйста, внимательно ознакомьтесь с положениями Соглашения на обработку персональных данных.
Продолжая пользование данным веб-сайтом, Вы даете согласие на условия, изложенные в Соглашении.

Официальные Правила участия в Образовательной Программе

1. Замовник/Організатор та Виконавець Навчальної Програми, територія та строки (тривалість), мета проведення.

1.1. Замовником та Організатором Навчальної Програми «Фарм Експерт» (надалі – «Навчальна Програма») є Товариство з обмеженою відповідальністю «Джонсон і Джонсон Україна» (надалі – «Замовник»). Місцезнаходження Замовника: 02152, м. Київ, пр.-т Павла Тичини, буд. 1-В, код ЄДРПОУ 35893512.
1.2. Виконавцем Навчальної Програми є Товариство з обмеженою відповідальністю «МедІнформ Україна» (надалі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: 03039, м. Київ, проспект Червонозоряний, буд.119, код ЄДРПОУ 35644189
1.3. Для реалізації проведення певних етапів Навчальної Програми, Виконавцем Навчальної Програми можуть залучатися треті особи.
1.4. Навчальна Програма проводиться на всій території України (за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1275-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України», Розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.05.2015 р. № 428-р “Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення»). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Замовника та/або Виконавця гарантувати належне проведення Навчальної Програми) та з використанням мережі Інтернет, зокрема спеціального Інтернет-сайту Навчальної Програми pharmexpert.com.ua (надалі – Інтернет-сайт) та сайту «соціальної» мережі http://www.facebook.com

1.5. Навчальна Програма триватиме з «01» липня 2018 року по «31» грудня 2018 року включно (надалі – «строк проведення Навчальної Програми» або «тривалість Навчальної Програми», або «період проведення Навчальної Програми»). Призначення відзнак Учасникам Програми триватиме до «31» січня 2019 року.
1.6. Метою організації та проведення Навчальної Програми є підвищення обізнаності фармацевтів щодо категорійного розміщення продукції Johnson&Johnson, що реалізується на території України ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна», та підвищення рівня обслуговування споживачів. Навчальна Програма носить виключно освітній характер. Умови Навчальної Програми, в тому числі стосовно вручення Відзнак за результатами Навчальної Програми, ні в якому разі не зобов’язують учасників Навчальної Програми щодо просування продукції Johnson&Johnson і не передбачають мотивації Учасників Навчальної Програми до просування такої продукції.
Відповідність препаратів в певній категорії наведено у таблиці нижче:


КатегоріяНазва Продукту
ДіареяІмодіум®
Порушення травленняМотиліум®
Краплі для очейВізин®
При запаленні ясенМетрогіл Дента®
Проносні засобиМікролакс®
При кашліДоктор Мом® (льодяники)
При кашліДоктор Мом® (сироп)
Продукти для дітейJohnson’s Toiletries
СерветкиJohnson’s Wipes

2. Учасники та Додаткові Учасники Навчальної Програми

2.1 Учасниками Навчальної Програми (надалі – Учасники Навчальної Програми) є:
2.1.1. представники аптек-учасниць, які, згідно умов цих Офіційних Правил, зареєструвалися на Інтернет-сайті з обов’язковим зазначенням аптеки, представниками якої вони за умови що така аптека є аптекою-учасником Навчальної Програми;
2.1.2 будь-які повнолітні (більше 18 років) та дієздатні особи, які є зареєстрованими користувачами сайту http://www.facebook.com або/та зареєструвалися на Інтернет-сайті.
2.1.3. Не визнаються Учасниками Навчальної Програми і не мають права брати в ній участь працівники Замовника та Виконавця Навчальної Програми та будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Навчальної Програми та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), особи, що не досягли 18 років, обмежено дієздатні і недієздатні особи.
2.1.4. перший Учасник Навчальної Програми, який зареєструвався від імені відповідної аптеки, отримує статус – капітана (надалі – Капітан).
2.2. Додатковими Учасниками Навчальної Програми (надалі – Додаткові Учасники) є:
2.2.1. Учасники Навчальної Програми, зазначені у 2.1. Правил, які успішно пройшли навчання та успішно здали тест, зазначений у п.3.6. Правил.
2.3. Зареєстрованим Учасником Навчальної Програми вважається особа, яка належним чином виконала усі вимоги даних Правил у тому числі щодо реєстрації на Інтернет-сайті відповідно до реєстраційних форм Інтернет-сайту.
2.4. Представники аптек реєструються для участі в Навчальній Програмі тільки за формою реєстрації, що призначена для представників аптек. Їх паралельна реєстрація за формою для інших Учасників Навчальної Програми заборонена цими Офіційними Правилами.
2.5. Представник аптеки, може здійснили реєстрацію у Навчальній Програмі не більше одного разу протягом всього строку проведення Програми. При цьому, кількість представників, які здійснюють реєстрацію в Навчальній Програмі не обмежена, але за умови, що вона не перевищує загальну кількість офіційно працевлаштованих співробітників відповідної аптеки. У разі виникнення у Виконавця/Замовника Навчальної Програми підозри у реєстрації Учасників Навчальної Програми за допомогою системних та програмних апаратів (ботів), Виконавець/Замовника Навчальної Програми мають право заблокувати таких Учасників Навчальної Програми та Додаткових Учасників.

3. Умови участі у Навчальній Програмі

3.1. Для того, щоб взяти участь у Навчальній Програмі та здобути право на отримання Відзнак необхідно:
3.1.1. Особам, що є представниками аптек згідно п. 2.1.1. цих Офіційних правил:
а) здійснити реєстрацію на Інтернет-сайті за формою реєстрації, що призначена для представників аптек, неухильно дотримуючись усіх вимог реєстрації та підтвердити свою реєстрацію шляхом відповіді на електронне повідомлення, яке буде направлено на адресу електронної пошти, яка вказується при реєстрації на Інтернет-сайті;
б) ознайомитися з матеріалами Навчальної Програми щодо викладки Препаратів, які розміщені на Інтернет-сайті;
в) сфотографувати викладку препарату певної категорії (категорій) в аптеці, представником якої є такий Учасник навчальної Програми;
г) з 01 по 15 числа кожного календарного місяця та/або з 16 по 30 число кожного календарного місяця у Період проведення Навчальної Програми завантажити фотографії до свого «особистого кабінету» на Інтернет-сайті для перевірки (модерації) їх відповідності вимогам цих Офіційних Правил та Навчальної Програми;
г) у випадку, якщо фотографія відхилена на модерації, виправити помилки та завантажити фотографію повторно або завантажити нову фотографію;
д) у випадку проходження модерації та відображення фотографії в загальному доступі на Інтернет-сайті, залучати інших Учасників навчальної Програми голосувати за фотографію та самому здійснювати голосування за фотографії інших Учасників Навчальної Програми.
3.1.2. Особам, які не є представниками аптек, згідно умов п. 2.1.2. цих Офіційних Правил:
а) здійснити реєстрацію на Інтернет-сайті шляхом авторизації через свій профайл (акаунт, сторінку) на сайті http://www.facebook.com неухильно дотримуючись всіх вимог реєстрації;
б) голосувати за фотографії, які розміщені Учасниками Навчальної Програми.
3.2. Вимоги щодо фотографій:
3.2.1. фотографія повинна бути належної якості зображення, на ній чітко повинно бути видно викладку Препарату відповідної категорії. Викладка повинна відповідати умовам викладки Препаратів, які розміщені на Інтернет-сайті Навчальної Програми;
3.2.2. фотографія може містити зображення осіб та/або предметів. Учасник Навчальної Програми, який розмістив таку фотографію, гарантує, що розміщення фотографії на Інтернет-сайті погоджено з особами, які зображені на цих фотографіях;
3.2.3. зміст фотографії повинен відповідати умовам цих Офіційних правил та Навчальної Програми. Художній зміст фотографії не повинен містити жести, пози, предмети, які можуть бути витлумачені як образливі та/або як такі, що порушують етичні норми, нехтують правилами пристойності.
3.2.4. не можуть бути розміщені фотографії, для зйомки/виготовлення яких було використано фотомонтаж, післязнімальну обробку, колажування та інші штучні зміни первинного фотознімку.
3.2.5. якщо на фотографії зафіксовані Препарати з різних категорій, така фотографія приймає участь у голосуванні у тільки тій категорії, у якій вона була викладена Учасником Навчальної Програми.
3.2.6. До участі в Навчальній програмі допускаються лише фотографії, які раніше не були зареєстровані на Інтернет-сайті Навчальної Програми та не допускаються фотографії однієї й тієї ж самої викладки декілька разів (різні ракурси, освітлення, кут зйомки та інше). У випадку виникнення підозри у повторній реєстрації фотографії або надання фотографій однієї й тієї ж самої викладки повторно (різні ракурси, освітлення, кут зйомки та інше), Замовник та/або Виконавець має беззаперечне право не допускати такі фотографії до участі.
3.3. Голосування за відповідну фотографію відбувається на Інтернет-сайті шляхом використання опції «Голосувати» відповідно до певної фотографії. Кожен Учасник Навчальної Програми може проголосувати за одну фотографію тільки один раз.
3.4. Замовник/Виконавець Навчальної Програми проводять модерацію (перевірку) розміщених Учасниками Навчальної Програми фотографій до потрапляння їх у загальний доступ на Інтернет-сайті. Виконавець/Замовник Навчальної Програми залишає за собою право видалити з Інтернет-сайту та анулювати усі голоси, будь-яку фотографію у тому випадку, якщо у нього є підстави вважати, що по відношенню до цього фотографічного твору порушуються правила голосування, встановлені цими Офіційними Правилами.
3.5. Замовник/Виконавець Навчальної Програми проводять модерацію (перевірку) участі зареєстрованих Учасників Навчальної Програми з метою запобігання зловживань. У випадку, якщо певний Учасник Навчальної Програми шляхом використання декількох особистих сторінок (профайлів, екаунтів) проголосував за певну фотографію більше одного разу, Замовник/Виконавець Навчальної Програми залишають за собою право припинити участь такої особи в Навчальній Програмі та позбавити її права на отримання Відзнак Навчальної Програми.
У випадку застосування Учасниками Навчальної Програми спеціальних комп’ютерних програм, інтерактивних засобів тощо, що дозволяють здійснювати збільшення кількості голосів за певну фотографію технічним шляхом, без застосування вищевикладеної процедури голосування, участь такого Учасника Навчальної Програми в Навчальній Програмі буде припинена, а сам Учасник вважатиметься таким, що порушив вимоги цих Правил та не має права на відзнак Навчальної Програми.
3.6. Для того, щоб взяти участь у Навчальній Програмі про Продукцію Замовника та здобути право на отримання Додаткових Балів Відзнак необхідно виконати одну з двох дій:
Перша:
3.6.1. вивчити навчальні матеріали на Інтернет-сайті в розділі «Презентації»;
3.6.2. успішно пройти тест, який базується на навчальних матеріалах, зазначених у п.3.6.1. Правил, на Інтернет-сайті.
УВАГА! Виконати умови п.3.6.2. Правил можна не частіше 1 (одного) разу протягом одного календарного місяця проведення Програми. Загальний час на виконання тесту не може перевищувати 40 (сорок) хвилин.
Друга:
3.6.3. успішно пройти віртуальний тренажер на Інтернет-сайті в розділі «Віртуальний Тренажер».
УВАГА! Виконати умови п.3.6.3. Правил можна не частіше 1 (одного) разу протягом одного календарного місяця проведення Програми. Загальний час на виконання віртуального тренажеру не може перевищувати 40 (сорок) хвилин.
3.7. Приймаючи участь в Навчальній Програмі Учасники Навчальної програми та Додаткові Учасники погоджуються та надають свій дозвіл на використання даних своїх особистих сторінок (екаунтів, профайлів) у «соціальній» мережі - сайті http://www.facebook.com (у тому числі і тих, що містять особисту інформацію) у матеріалах Навчальної Програми та рекламних матеріалах, створених на основі матеріалів Навчальної Програми

4. Порядок присвоєння Відзнак та Додаткових балів Відзнак Учасникам Навчальної Програми

4.1. Кожного календарного місяця (з 01 числа до 30/31 числа) протягом Періоду Навчальної Програми, відбувається викладення та голосування за фотографії Учасниками Навчальної Програми.
4.2. Протягом п’яти календарних днів наступного місяця (з 01 по 05 число включно) відбувається підведення підсумків та відзначення Учасників Навчальної Програми, які розмістили фотографії у попередньому календарному місяці.
4.3. Відзначення відбувається за наступним принципом:


Критерій ВідзнакиКількість балів Відзнак 
1Один Учасник Навчальної Програми, фотографія якого отримала найбільшу кількість голосів Учасників Навчальної Програми1 500
2Один Учасник Навчальної Програми, фотографія якого була обрана комісією з числа представників Замовника Навчальної Програми 1 500
3Три учасника Навчальної Програми в кожній категорії, фотографії яких було обрано шляхом випадкової вибірки за допомогою сервісу random.org500
424 (двадцять чотири) Учасники Навчальної Програми з представників аптек (п.2.1.1 цих Офіційних Правил), які визначаються шляхом випадкової вибірки за допомогою сервісу random.org100

4.4. Учасник Програми може бути відзначений в рамках одного календарного місяця тільки за одним критерієм відзнак. У випадку, якщо певний Учасник Навчальної Програми був відзначений у різних періодах за одним або різними критеріями Відзнак, бали відзнак за різні періоди плюсуються.
4.5. Підсумки щомісячного відзначення Учасників Навчальної Програми за відповідний календарний місяць розміщуються на Інтернет-сайті до 05 числа кожного наступного місяця.
4.6. У разі успішного виконання умов, зазначених у п.п.3.6.1.-3.6.2 Правил, Додатковому Учаснику буде нараховано відповідну кількість балів, яка зазначається на Інтернет-сайті, які прирівнюються до балів Відзнак та можуть бути використані для отримання Відзнак Навчальної Програми, які нараховуються на особистий рахунок відповідного Додаткового Учасника Програми.
4.7. У разі успішного виконання умов, зазначених у п.п.3.6.3. Правил, Додатковому Учаснику буде нараховано відповідну кількість балів, яка зазначається на Інтернет-сайті, які прирівнюються до балів Відзнак та можуть бути використані для отримання Відзнак Навчальної Програми, які нараховуються на особистий рахунок відповідного Додаткового Учасника Програми.

5. Розпорядження Відзнаками Навчальної Програми

5.1. Учасники Навчальної Програми, які отримали бали Відзнак, можуть обміняти зазначені бали на товари, перелік яких розміщений на Інтернет-сайті (надалі – Товари). Щодо кожного запропонованого Товару на Інтернет-сайті визначена кількість балів Відзнак, необхідних для його отримання.
Додаткові бали Відзнак, отримані Додатковими Учасниками в рамках виконання п.3.6. Правил, можуть за власним волевиявленням перевести Додаткові бали Відзнак на рахунок відповідної аптеки, від імені якої було здійснено реєстрацію такого Учасника Програми. Капітан може звернутися до Учасників Програми із проханням перерахувати Додаткові бали Відзнак на рахунок відповідної аптеки.
5.2. Порядок обміну:
а) Учасник Навчальної Програми здійснює вибір відповідних Товарів на Інтернет-сайті.
б) артикули обраних товарів, їх кількість та адресу доставки Учасник Навчальної Програми повідомляє представнику Виконавця Навчальної Програми шляхом заповнення відповідної форми в Особистому кабінеті на Інтернет-сайті Програми pharmexpert.com.ua.
5.3. Протягом 30 календарних днів обрані Учасником Навчальної Програми обраний Товар(и) доставляється на адресу аптеки, представником якої є такий Учасник Навчальної Програми або на адресу відділення поштової служби. Після здійснення отримання обраного Товару відповідна кількість балів відзнак такого Учасника Навчальної Програми списується з його заліку на Інтернет-сайті.
5.4. Доставка здійснюється відповідно до умов та правил служб доставки «Нова Пошта», «Укрпошта».
5.5. Асортимент та цільове призначення Товарів підібрані згідно критеріїв використання для покращення інфраструктури, оздоблення приміщень, прилеглої території аптек; умов праці працівників аптек; комфорту відвідувачів аптек.
5.6. Учасник Навчальної Програми має статус представника відповідної аптеки з переліку тих закладів, працівники яких приймають участь у Навчальній Програмі. Такий учасник є отримувачем Товарів для цілей доставки Товарів та повинен після їх отримання передати Товар(и) у розпорядження та користування власникам та/або колективу відповідної аптеки для цілей, вказаних у п. 5.5. цих Офіційних Правил.
5.7.Відповідальність за якість Товарів несе їх виробник.
5.8. Зображення Товарів на Інтернет-сайті за кольором, ракурсом, деталями можуть відрізнятися від реального вигляду Товарів.
5.9. Телефонні переговори представників Виконавця Навчальної Програми з Учасниками Навчальної Програми можуть записуватися. Учасник повинен це усвідомлювати та своєю участю у Навчальній Програмі надає свою згоду на таку фіксацію.
5.10. Неухильне додержання всіх умов цих Офіційних Правил в є необхідною умовою отримання Відзнак Навчальної Програми. У випадку відмови Учасника Навчальної Програми від обміну балів Відзнак на товари та/або у випадку нездійснення обміну усіх та/або залишку балів Відзнак до 15 січня 2019 року, такий Учасник Навчальної Програми не має права на одержання від Замовника або Виконавця Навчальної Програми будь-якої компенсації. Замовник та Виконавець Навчальної Програми не несуть відповідальності за неможливість Учасників Навчальної Програми отримати або скористатися правом обміну балів Відзнак з будь-яких причин, що від них не залежать.

6. Обмеження

6.1. Бали Відзнаки Навчальної Програми та Додаткові бали Програми не є еквівалентом грошових коштів (одиницею платежу). Заміна балів Відзнак Навчальної Програми грошовим еквівалентом не допускається.
6.2. Замовник та Виконавець Навчальної Програми не несуть відповідальності за роботу операторів зв’язку, Інтернет-провайдерів, поштової служби тощо, внаслідок яких повідомлення та/або товари не надійшли, надійшли із запізненням тощо.
6.3. Замовник та Виконавець Навчальної Програми не несуть відповідальності стосовно подальшого використання товарів Учасниками Навчальної Програми після їх одержання, за неможливість скористатись будь-яким товаром з будь-яких причин, за руйнування, псування товарів при пересилці/доставці та/або несанкціоноване зникнення товарів з приміщень/території аптек.
6.4. Замовник та Виконавець Навчальної Програми не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Навчальної Програми, інші непідвладні контролю з боку Замовника та Виконавця Навчальної Програми обставини.
6.5. Отримання товарів при доставці/пересилці допускається лише особами, яка є Учасниками Навчальної Програми. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де певний товар, отриманий в обмін на Відзнаки Навчальної Програми, буде предметом угоди або засобом платежу.
6.6. Учасники Навчальної Програми самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними).
6.7. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Навчальної Програми відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Замовника Навчальної Програми є остаточним та оскарженню не підлягає.

7. Надання інформації та захист персональних даних

.1. Для проведення Навчальної Програми Замовник та Виконавець Навчальної Програми використовують інформацію з відкритого джерела - соціальної мережі http://www.facebook.com та інформацію, отриману під час реєстрації Учасників Навчальної Програми. Приймаючи участь в Навчальній Програмі Учасники тим самим погоджуються на використання інформації, що викладена в їх про файлах (екаунтах, особистих сторінках) в соціальній мережі http://www.facebook.com в режимі відкритого доступу та/або тієї інформації, яку вони самі про себе повідомлять при реєстрації та під час участі в Навчальній Програмі.
7.2. Ця інформація може бути змінена та/або видалена Учасником Навчальної Програми протягом всього строку проведення Навчальної Програми.
7.3. Беручи участь в Навчальній Програмі, кожен її Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання зазначеної у п.7.1. інформації Замовником та Виконавцем Навчальної Програми, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографій, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником або Виконавцем Навчальної Програми та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
7.4. Факт надання персональних даних Учасником Навчальної Програми підтверджує згоду Учасника Навчальної Програми на обробку його персональних даних (прізвища, імені, по-батькові, номеру телефону, адреси електронної пошти, інформацію про його приналежність до аптеки-учасника Навчальної Програми) Замовником та Виконавцем Навчальної Програми з метою зазначеною в п. 7.3. відповідно до чинного законодавства,  включаючи збирання, накопичення, зберігання, використання, поширення (в тому числі транскордонну передачу), знеособлення, видалення/знищення персональних даних, передачу його персональних даних третім особам пов’язаним з Замовником та Виконавцем Навчальної Програми без виплати Учаснику Навчальної Програми будь-якої винагороди.
7.6. Передача персональних даних не потребує додаткового повідомлення та/або згоди суб'єкта персональних даних.
7.7. Зазначена згода дається Учасником Навчальної Програми на невизначений строк і може бути відкликана не менш між за 30 (тридцять) днів до передбачуваної дати відкликання цієї згоди. Суб’єкт персональних даних погоджується на те, що протягом зазначеного строку Замовник, як володілець бази персональних даних, не зобов’язаний припиняти обробку персональних даних і знищувати персональні дані суб’єкта персональних даних. Вказане відкликання не буде мати зворотної сили щодо персональних даних, що пройшли обробку до вступу в силу такого повідомлення.
7.8. Учасник Навчальної Програми підтверджує, що він ознайомлений  зі своїми правами суб’єкта персональних даних:

8. Порядок і спосіб інформування про умови Навчальної Програми

8.1. Офіційні Правила участі у Навчальній Програмі розміщені на Інтернет-сайті pharmexpert.com.ua

9. Інші умови

9.1. Приймаючи участь в Навчальній Програмі, тим самим кожен її Учасник підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Навчальної Програми цих Офіційних Правил або відмова Учасника Навчальної Програми від належного виконання цих Офіційних Правил вважається відмовою Учасника Навчальної Програми від участі та отриманні Відзнак, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника або Виконавця Навчальної Програми будь-якої компенсації.
9.2. Ці Офіційні Правила можуть бути змінені та/або доповнені Замовником Навчальної Програми протягом всього строку проведення навчальної Програми. Зміна та/або доповнення цих Офіційних Правил можливі у випадку їх затвердження Замовником Навчальної Програми та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Офіційні Правила. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних Правил.