Звертаємо Вашу увагу, що для покращення сервісів, які надаються веб-сайтом, цей веб-сайт використовує cookies.
Будь ласка, уважно ознайомтеся з положеннями Згоди на обробку персональних даних.
Продовжуючи користування цим веб-сайтом, Ви надаєте згоду на умови викладені в Згоді.

Згода на обробку персональних даних

Я погоджуюсь з правилами, умовами «Освітньої програми для фармацевтів» ознайомлений та підтверджую. Даю згоду на обробку персональних даних.

«Навчальна Програма для фармацевтів», надалі – «Навчальна Програма», проводиться в період з 01.02.2021 по 31.12.2021 року з метою підвищення обізнаності фармацевтів щодо категорійного розміщення продукції Johnson&Johnson, що реалізується на території України ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна», та підвищення рівня обслуговування споживачів. Навчальна Програма носить виключно освітній характер. Умови Навчальної Програми, в тому числі стосовно вручення Відзнак за результатами Навчальної Програми, ні в якому разі не зобов’язують учасників Навчальної Програми щодо просування продукції Johnson&Johnson і не передбачають мотивації Учасників Навчальної Програми до просування такої продукції.

Факт надання персональних даних Учасником «Освітньої програми» підтверджує згоду Учасника на обробку його персональних даних (прізвища, імені, по-батькові, номерів стаціонарного та мобільного телефону, адреси електронної пошти) Організатором та Виконавцем, ТОВ «Медінформ Україна», з метою, зазначеною в умовах «Освітньої програми» (а також з метою: інформування фармацевтів щодо запланованих акцій з боку ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна», виходів нових продуктів Johnson&Johnson на ринок України, тощо; запрошення (за допомогою SMS/дзвінків колл-центрів/розсилання електронних повідомлень) прийняти учать у тренінгах та освітніх програмах щодо підвищення обізнаності фармацевтів про товари, що реалізуються ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна», в т.ч. запрошення на подальші навчання в рамках навчальної інтернет платформи, призначеної для навчання фармацевтів, а також запрошення прийняти участь у семінарах J&J Pharma Club, а також вітання зі святами, тощо), відповідно до чинного законодавства,  включаючи збирання, накопичення, зберігання, використання, поширення (в тому числі транскордонну передачу), знеособлення, видалення/знищення персональних даних, передачу його персональних даних третім особам, пов’язаним з Організатором та Виконавцем, ТОВ «Медінформ Україна», без виплати Учаснику «Освітньої програми» будь-якої винагороди.
Передача персональних даних не потребує додаткового повідомлення та/або згоди суб’єкта персональних даних.
Зазначена згода дається Учасником «Освітньої програми» на невизначений термін і може бути відкликана не менш між за 30 (тридцять) днів до передбачуваної дати відкликання цієї згоди. Суб’єкт персональних даних погоджується на те, що протягом зазначеного строку Організатор, ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна», як володілець бази персональних даних, не зобов’язаний припиняти обробку персональних даних і знищувати персональні дані суб’єкта персональних даних. Вказане відкликання не буде мати зворотної сили щодо персональних даних, що пройшли обробку до вступу в силу такого повідомлення.

Учасник «Освітньої програми» підтверджує, що він ознайомлений  зі своїми правами суб’єкта персональних даних:

Бажаєте задати питання організатору навчальної програми?
Заповніть ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ і ми зв'яжемося з вами найближчим часом